• Sınırlarınızı zorlayarak bulursunuz.
  Sınırlarınızı zorlayarak

  bulursunuz.


  Dünyanın en çok bilinen sertifikaları ile işinizin uluslararası standartlara uygunluğunu belgeleyerek yeni pazarlarda iş fırsatları yakalamış olursunuz.
 • ISO 9001
  Bilgi Güvenliği
  ISO 27001 Belgesi, müşterilerinize ve iletişim halindeki tüm taraflara kuruluşunuzda yasal şartlara göre bilgi güvenliği olduğunu göstererek güvenilirlik sağlar. Sektörünüzdeki imajınızı ve rekabet avantajınızı yükseltir.
 • EĞİTİMLER
  EĞİTİMLER
  ISO 9001:2015 ve ISO 14001:20015 Revizyon standartının getirdiği her türlü değişiklik için sistem yenileme ve eğitim sürecinizde çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz.
 • ÜRÜN BELGELENDİRME
  ÜRÜN BELGELENDİRME
  Ürün Belgelendirme ile ürününüzün özel standartlar ve diğer norm dokümanlara uygunluğunu güvenceye alacaksınız.

ISO BELGELENDİRME

ISO Belgelendirme ile tüm operasyonlarınızda daha fazla gelir ve müşteri güveni sağlayacak sürekli bir kalite düzeyine erişeceksiniz.

ÜRÜN BELGELENDİRME

Ürün Belgelendirme ile ürününüzün özel standartlar ve diğer norm dokümanlara uygunluğunu güvenceye alacaksınız.

EĞİTİMLER

İster hızlandırılmış öğrenme teknikleri ve interaktif eğitim modelinden, ister kuruluşunuza özel eğitimlerden yararlanabilirsiniz.

Bir gram önlem bir kilo tedaviden daha değerlidir.

AQROGROUP ile tüm süreçlerinizi uluslararası standartların kılavuzluğu ile esnek, ölçeklenebilir, verimli ve etkin hale getirebilirsiniz.

 • Yıllık Tecrübe
 • Belge
 • Mutlu Müşteri
Image

Sıkça Sorulanlar

Standartlar, büyük küçük tüm işletmelere herkese eşit yarar sağlar. Küçük şirketler büyük şirketlerle aynı seviyeye gelmek ve birinci sınıf kalite yönetimine erişmek için bu standartlara sahip olmalıdır.

Kuruluşunuza Özel Eğitimlerin yanında Genel Katılıma Açık Eğitimler başlıklarında Üst Düzey Yönetici Bilgilendirme Eğitimi, Geçiş Eğitimleri, Uygulamadaki Değişiklikler Eğitimi, Tetkikçi/Baş Tetkikçi Eğitimi, Standarta Derinlemesine Bakış konularında eğitim alabilirsiniz.

Aqrogroup belgelendirme Hizmetleri; Personel, ham madde ve enerjiye kadar tüm bileşenlerin tüketimi minimize eder, kanunlara uygunsuzluktan doğabilecek cezaları azaltarak; Paradan tasarruf etmenizi sağlar.

Uluslar arası düzeyde kabul görmüş ISO sertifikasına sahip olmak, marka imajınızı ve kurumsal itibarınızı arttırır. Uluslar arası Standartlar tarafından belirlenen kalite düzeyini sürekli hale getirip, ürün ve hizmetlerinizin müşteri beklentileri karşısında yetersiz kalması riskini en aza indirir Sürekli Müşteri memnuniyetini sağlarsınız.

Hakkımızda Neler Dediler?

Sizi Arayalım

Çağrı merkezimizin doğru ve hızlı cevap verebilmesi için lütfen aşağıdaki bilgileri giriniz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz? *