ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ

ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ

ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, firmanızın ürününün veya hizmetinin tüketicinize sunulma anına kadar geçen her süreçte çevresel etkileri dikkate almanıza olanak sağlayan uluslararası bir standarttır. Bu belgeyi almakla ürünlerinizin güvenilirlik algısını artırabilir, kurumunuzun uyumluluk ve saygınlık seviyesini güçlendirebilirsiniz.

İster ISO 14001'de yeni olun, ister tecrübenizi ileriye götürmek isteyin, Aqro Group’tan doğru eğitim, kaynak ve hizmet alabilirsiniz. Şirketiniz için özel olarak geliştirilmiş, çevre yönetiminizi hızla başlatacak, ihtiyacınız olmayan hizmetlerin giderini düşürecek paketler sunabiliriz. Çıkış noktasına bakmadan sahip olacağınız bir ISO 14001 paketi, hedeflerinin önündeki güçlükleri kaldırmaya yetecektir.  

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi;

 

  • Kurumunuzun enerji tüketimini ve atıklarını düşürür
  • İş yapma maliyetini azaltır, verimliliğini artırır
  • İş fırsatlarının artmasına yönelik koşulları iyileştirir
  • Daha yaygın ortak ve müşteri güveni sağlamak için yasal koşulları sağlar
  • Kurumunuzun çehresi ve algısını değiştirir

 

Sıkça Sorulanlar

 

Organizasyonunuzun sorumlu kurumsal vatandaş olmasını göstermesinin ötesinde; çevre kanununa uygunsuzluktan kaynaklanan ceza riskinizi azaltır. ISO 14001 çevre yönetim sistemini uygulayarak; pazardaki konumunuzu güçlendirir, maliyetlerinizi düşürür; çevreye karşı gösterdiğiniz hassasiyetten dolayı da şirket içi motivasyonunuzu arttırırsınız.

AQROGROUP, çeşitli yönetim sistemleri için uluslar Belgelendirme Hizmeti veren Danışmalık Kuruluşu’dur. Çevre yönetim sisteminin uygulanması, belgelendirilmesi ve ISO 14001: 2015 geçiş sürecinde karşılaşabileceğiniz problemleri daha kolay çözmeniz amacı ile Çevre Yönetim Sistemi baş denetçisi ve Çevre mühendisi uzmanlarımız ile ihtiyaçlarınıza özel tasarlanmış ISO 14001 Belgelendirme hizmetleri sunarız.

Annex SL baz alınarak hazırlanan standart ile amaçlanan temel değişiklikler:

  • Liderlik vurgusu
  • Risk yönetimine olan odaklanma
  • Hedefler, ölçümleme ve değişime verilen önem
  • İletişim ve Farkındalık
  • Daha az kural gerektiren gereksinimler

 

Kuruluşunuzun büyüklüğü, süreçlerin miktarı ve karmaşıklığ, halihazırdaki organizasyon ve dokümantasyon Sertifikasyona ulaşmak için gereken süre. sertifikasyon için gereken süre her organizasyon için farklılık gösterir.

Bir gram önlem bir kilo tedaviden daha değerlidir. Teklif Alın