Kurumsal

Kurumsal

Kurumsal

AQROGROUP, kurulduğu 2014 yılından itibaren, önemli kuruluşlara Belgelendirme hizmeti sunmakta olup, genel olarak çalıştığı kuruluşlara standart bir danışmanlık hizmeti sunmak yerine "problem çözen" bir yaklaşımla hizmet vermektedir. Kendi konularında uzman olan ve ilgili sektörde yetkinliği tereddütsüz kabul gören kişilerle hizmet vermeye özen göstermektedir.

AQROGROUP, ISO Belgelendirme, Ürün Belgelendirme(CE, TSE), akreditasyon alanları ve Avrupa Birliği teknik mevzuatı konularında teknik danışmanlık ve eğitim hizmetlerini sunarak işiniz için en doğru belgelere sahip olmanızı sağlamaktadır.

 

AQROGROUP Belgelendirme Hizmeti Nedir?

Sizinle birlikte ihtiyacınız olan belgelendirmeyi ve akreditasyonu tespit ediyoruz,

Uzman baş denetçilerimiz tarafından verilen teknik danışmanlık ve eğitim hizmetlerimizle, işiniz ve ürünlerinizi belgelendirme ve tedarikçi denetimlerine hazırlıyoruz.

Süreçlerinizi uluslararası standartların kılavuzluğu ile esnek, ölçülebilir, verimli ve uluslararası standartlara uygun hale getiriyoruz.

Hedef kitlenize en uygun belgelendirme için, en doğru denetimi planlıyoruz.

Denetim sonrası iyileştirmeleri yönetiyor ve belgelerinizi teslim ediyoruz,

Belgelendirme sürecinden sonra da sürekli hizmet anlayışı ile işinizin ve belgelerinizin geçerliliğinin takipçisi oluyoruz.

Belgelendirme ihtiyaçlarınız için, bu süreçlerin tümünü yöneterek sizin için ekonomik avantaj sağlıyoruz.

Bir gram önlem bir kilo tedaviden daha değerlidir. Teklif Alın